Galerİ

Parke ÇeŞİtlerİ

Lamine Parke

Lamine parke rutubete dayanıklılığı, hazır cila oluşu, geniş ve uzun parke seçeneği , kısa sürede montaj kolaylığı, kullanım kolaylığı, sistre cila olabilmesi nedeniyle evlerinizde estetik ve konforun anahtarıdır.

Laminat Parke

Yoğun kullanılan mekanlarda sorun yaratmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Clıc sistem olması sökülüp takılabilir özellikte olup montajının daha kolay ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Diğer parkelere göre estetik ve modern olmasından dolayı tercih sebebidir. Laminat parkede dikkat edilecek detay aslında kalınlığı değil esas olan yüzey tabakasının kaliteli dekor kağıdından tercih edilmiş olması , ve güzel bir işçilik çok önemlidir. Kilitli sistemlerde vakslı olan parkelerin seçilmesi; gerek parkenin kafa kısımlarından açmaması, gerekse nem ve rutubete dayanıklılığı açısından önem arz eder.

Masif Parke

Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan ahşap parke,uzun ömürlü ,ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ham madde olarak Afrika'dan ve uzak doğudan getirilen taslak tomruklardan üretilmektedir. Üretim dayanıklı uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Üzerinde 6 mm sistre payı ile ömür boyu sıcak ve sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Parke üretiminde, yüksek dayanıma sahip olmaları nedeni ile yapraklı türler tercih edilmektedir. Bu amaçla mağazamızda yerli ve ithal ağaç türlerinden olan meşe, Akçaağaç, kayın dışbudak, ceviz,teak,merbau,sapelli,doussie,iroko,wenge, bambu ve jatoba kullanılmaktadır.

Ahşap Merdiven ve Küpeşte

Merdiven imalatında kullanılan ahşap malzemeler: Merbau,meşe,kayın,gürgen,kestane,çam,iroko,dışbudak, % 10 15 oranında nem içeren 1. sınıf kaliteli ürünlerdir. Uzman kadromuz ile, Dubleks, tripleks, evlerinizin ,villalarınızın, işyeri ve bürolarınızın merdivenlerini ahşap dekorasyon ile estetik bir görünüme kavuşturalım.
 
   Copyright © 2006 ZMİN Web Tasarım and SEO by Nethizmet